En İyi Buzdolabı

Sevgili wiliscope ailesi, bir üyemizin kendi buzdolabı ile ilgili gönderdiği fotoğrafları ve deneyimini aktarıyoruz. Sloganımız " Sahip olduğun şey dünyadaki en iyi şeydir"

Sloganımız gereği üyemizin buzdolabını en iyi buzdolabı olarak tanıtıyoruz. Siz daha iyi buzdolabına sahip olduğunuzu düşünürseniz bizimle bilgilerini ve fotolarını paylaşın, yayınlayalım.

Buzdolabının markası Profilo ve rengi gümüş metalik renktir.

Derin dondurucu bölümünün altta yer alması ve geniş iç hacmi ilk göze çarpan avantajıdır. Meyve-sebze tüketmeyi çok seven üyemizin anlattığına göre bu buzdolabı gayet kullanışlıdır. 

Temel olarak özellikler:

  • 559 litre iç hacim ve ExtraFresh tazelik sistemiyle, yiyecekleriniz için daha fazla saklama kapasitesi ve daha uzun süre tazelik sunar.
    Nem kontrol mekanizmasıyla ExtraFresh çekmecesi meyve ve sebzeler için daha uzun süre tazelik sunar.
  • Et ve balık gibi yiyecekler için daha uzun süre tazelik sunar.
  • LED spot ile birlikte yan LED aydınlatma, buzdolabında çok daha aydınlık bir iç ortam sağlar.
  • Kapıya entegre LED elektronik sayesinde hem buzdolabı hem de dondurucu sıcaklığı kolayca ayarlanır.
  • A++ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı buzdolaplarına göre %40'a varan enerji tasarrufu sağlar.

Buzdolabı Faydaları

Soğutma, nesneyi ayarlanmış bir sıcaklığa soğutma işlemidir ve genellikle buzdolabının bulunduğu odanın sıcaklığından birkaç derece veya daha düşüktür. Bu sadece objeyi soğutucu hale getirmenin yanı sıra objenin normal oda sıcaklığında bozulmaya veya diğer kimyasal proseslere maruz kalacağı yerlerde soğutma işlemi süreci yavaşlatabilir veya durdurabilir; Nesneyi şu andaki durumuna doğal olarak mümkün olandan daha uzun süre korur.
Buzdolapları, yiyeceklerin daha uzun süre güvenle saklanmasına izin verir.

Depolama

Buzdolabına koymadan yiyecekleri birkaç günden daha uzun süre saklamak, genellikle yiyeceklerin bozulmasına neden olur. Bir nehir ya da gölde ya da sıcaklığın fazla çıkmayacağı bir mahzende yiyecekleri saklamak yiyeceklerin ömrünü ancak biraz uzatacaktır. Ancak buzdolabı, sıcaklığın yiyeceklerin günler hatta aylarca depolanabilmesi için gerekli dereceye indirilmesini sağlar.

İleriyi düşünmek

Depolama süresinin uzaması, imalatçılara, distribütörlere ve aşçılar ve evde yemek hazırlayan herkese ileriyi düşünmelerine izin verir. Yemekler toplu olarak hazırlanabilir ve daha sonra tüketilmek üzere saklanabilir veya ekstra maliyetle yerinde hazırlık yerine daha karlı bir yerde hazırlanabilir. Hafta içinde daha sonra yenilecek aile yemeklerini pişirmenin yanı sıra kitlesel süpermarketlere hazır yemek üretmek de mümkündür.

Taşımacılık

Zehirli maddelerin kaynağından uzak bir yere taşınması  zor ya da imkânsızdı. Uzun mesafeli yolculuklar zaman alır ve zamanla zehirli maddelerin etkisi artar ve tehlikeli olur. Soğutma, transit geçiş esnasında soğuk depolamayı mümkün kılar, bu nedenle maddeler ilk gün olduğu gibi menzile varabilirler.

Geliştirilmiş kalite

Üretim zaman alır ve en yüksek kalitede ürünün yapılabileceği belirli bir sıcaklık gibi belirli koşulları gerektirir. Örneğin, et ambalajı, etin yanlış bir şekilde kürenmesini veya konserve edilmeden önce bozulmasını önlemek için düşük bir sıcaklık gerektirir. Buzdolabı kullanılmaya başlanmadan önce, bu, yüksek kalitede malların sadece yılın belli zamanlarında üretmenin mümkün olduğu anlamına geliyordu. Artık bu tarz pahalı et türü mamulleri üretmek, depolamak ve tüketmek her zaman mümkündür.

We are working very hard to make ready wiliscope for you. You are invited to support wiliscope admins by your opinions and your experiments.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Our World is precious, our time is limited and we must live a perfect life.

We can not ruin our free time by looking quality goods but someone shall look for us.

The wiliscope.com Project vision is exactly that. If we can we will invastigate best electronics, automobiles, furnitures, foods, destinations, homes and much more..

For this aim the wiliscope is completely open its door for you

Please share your qualitiy life with rest of the World

Thank You