En İyi Erkek Yüzüğü

En İyi Erkek Yüzüğü

Dünyada sahip olduğunuz şey en iyi şeydir sloganımızla bu yayında en iyi erkek yüzüğü anlatacağız.

Site üyelerimizden biri kullandığı yüzüğü ile ilgili bilgiler gönderdi biz de en iyi erkek yüzüğü olarak yayınladık. Sitemize kayıtlı bir üyemize ait yüzük bizim için dünyanın en iyi erkek yüzüğüdür. Siz en iyi erkek yüzüğünün sizin yüzüğünüz olduğunu düşünüyorsanız, bilgilerini bize gönderin, en iyi erkek yüzüğü adayı olarak sizin yüzüğünüzü yayınlayalım..en iyi erkek yüzüğü

Anlattığına göre üyemiz yüzüğü Anı Yüzük diye bir web siteden aldı.

Yüzük alyans niyetiyle kullanılabildiğinden altın takıntısı olanlara birebirdir. Yüzüğün yapısı sade orta genişlikte bir tabakanın üzerine nispeten daha dar ve işlenmiş ikinci bir tabakadan oluşmaktadır. Bu süslü tabakanın desenleri çapraz 13 adet ince çizgi, hemen sonrası kalın 2 çapraz çizgi, bu kalın çizgi arasında 3 adet ince çapraz çizgi şeklindedir. Son 3 çizgiden ortancasının üzerinde sıralı 3 adet halka şekli vardır. Yüzük 925 ayardır. Fotoğraflar üyemizin yüzüğüne ait kendi çekimleridir.

Gümüş Takı Kullanmanın Sağlık Faydaları

Antik çağlardan beri insanlar taşlar ve minerallerde şifa bulmaya çalışıyorlar. Ayrıca takıyı bir eğlence aracı görenler olduğu gibi takılara mistik anlam yükleyenler de var.

Aslında kraliyetler sadece servet ve gücün sembolleri olarak değil, aynı zamanda hastalık ve kötülüğe karşı korunma maksadıyla mücevher takılı taçlar takınıyorlardı.

Mücevheratın insan zihninde etkili olduğu gibi gümüş takılar (en iyi erkek yüzüğü) gibi kullanmanın farklı sağlık faydaları da vardır.

Gümüş Takı Faydaları Nelerdir?

Bir metal olarak gümüş yüzyıllar boyunca tüm toplumların kültürlerinde sağlık için önemli olmuştur. Gümüş, enfeksiyonlarla mücadele, soğuk algınlığı ve grip önleme, yara iyileşmesi ve daha pek çok konuda güçlü bir antimikrobiyal ajan olarak kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Gümüş aynı zamanda iç ısı ayarlaması ve ve kan dolaşımına da yardımcı olur. En iyi erkek yüzüğü gümüş olduğundan bu faydaları üyemize sunmaktadır..

Birçok insan doğal özellikleri ile vücut elektrik bozukluklarını dengeleyebileceği, dolaşımı ve genel vücut sıcaklık dengesini iyileştirebileceği ve temizlik ve bağışıklığı korumasına yardımcı olabileceğini düşünmekte ayrıca gümüş taktıktan sonra ruh halindeki enerji seviyelerinde ve dengede iyileşmeler bildirenler var.

Gümüşün antibiyotik ve sterilizasyon konusunda uzun bir geçmişi vardır. Kadın ve erkek fark etmeksizin bir çok insan enfeksiyon, soğuk algınlığı / grip belirtileri ve başka herhangi bir virüs, bakteriden korunmak için gümüş takılar kullanıyordu. Gümüş anlatılanlardan da anlaşılacağı gibi kan damarlarımızı elastik tutuyor ve bu da kemik oluşumunda ve iyileşmesinde, cildin bakım ve onarımında rol oynaması demektir. Yine gümüş, potansiyel olarak zehirli maddeleri önlememize yardımcı olan doğrudan maddi bir fayda sağlar çünkü bir metal olan gümüş, tepki verir ve toksinler olarak bilinen birçok kimyasalla karşılaştığında onu dönüştürür.

Bazı insanlar, elektronik sinyallerin vücudun içine iletilmesini engellemek için bir dizüstü bilgisayara gümüş kaplı eldivenler yazmak gerektiğini, geceleri dinlenme için gümüş kaplamalı uyku maskeleri takmak gerektiğini anlatarak gümüş takılarının takı olarak kullanılmasının ötesine geçerler.

Southampton Üniversitesi’nin Çalışmaları

Bu anlattıklarımız bazılarına hurafe gibi gelebilir, ancak gümüşün elektriksel ve termal iletkenliğinden sağladığı sağlık yararları için belirgin bir bilimsel dayanağı vardır. Pozitif yüklü gümüş iyonlar, vücudun doğal iletkenliğini uyaran ve kan dolaşımını, vücut ısısı dengesini ve genel iyilik halini iyileştiren elektromanyetik radyasyonu vücuttan uzağa yansıtan iletken bir alan oluşturur. Pozitif yüklü gümüş iyonları bakterilerdeki negatif yüklü oksijen reseptörlerine de bağlanır; bu nedenle gümüş zararlı enfeksiyon ve hastalıklara karşı savaşabilir.

Şüphesi olanlar için, Southampton Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, belirli bir gümüş yüzük giymenin eldeki bazı artrit(kireçlenme) belirtilerini hafifletmeye yardımcı olduğunu kanıtlamış olduğunu göz önünde bulundurun. Bu konuyla ilgili yapılan çalışmaların İngilizce versiyonunu bu linkten bulabilirsiniz.

Yararlar ağrıyı azaltmaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda romatoid artritten(romatizmal kireçlenme) muzdarip olanlarda sık görülen parmak eklemlerinde hiperekstansiyonun(aşırı oynaklık) önlenmesini de içerir.

Gümüşün yukarıda bahsettiğimiz yararları dışında önemli bir yararı daha var. Hızlı tempolu kültürümüzde, pek çok kişi endişeyi azaltmak için meditasyon, yoga, dikkat çekici ve diğer yatıştırıcı teknikler üzerine duruyor. Bir nevi mücevher olan gümüş bir takıdan bahsedelim. İç halkanın etrafında dönen bir dış banda sahip olan basit gümüş “endişe mücevherleri” halkaları, tekrar eden hareketler yoluyla endişe ile mücadeleye yardımcı olan yatıştırıcı bir etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Kaygılar çeken kişiler, halka açık, kalabalık bir alanda bile semptomlarla mücadeleye yardımcı olmak için halkalarını sessizce döndürebilirler.

Not: Gümüş kaynaklı alerjiden muzdarip olursanız size yarayacak başka bir materyalden takı arayın.

Yukarıda gümüşün bir takım yararlarından bahsettik. Gümüş takılar takınmanın sakinleştirici ve estetik açıdan hoş olduğuna dair bir şüphe yoktur, gümüş kullanmak zihninizi ve genel iyilik halinizi artıracaktır.

Size yarayacağını umuyoruz, teşekkür ederiz…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *