En İyi Erkek Kol Saati

En İyi Erkek Kol Saati

Sevgili wiliscope ailesi, en iyi kol saati konulu bu yayınımıza geçmeden önce hatırlayalım ki Sloganımız “dünyada sahibi olduğun şey en iyi şeydir”.

Üyelerimizden birine ait erkek kol saati yukarıdaki slogana göre en iyisidir. Üyemiz kol saatine ait fotoğrafları çekip güzel de bir yazı hazırlayıp bize gönderdi. Biz de üyemizin tanıtımını olduğu gibi aktarıyoruz.

 Saat Coliseum marka kurşun grisi renkte metal kordonlu ve gayet şıktır. 

 Saat ile arkadaşlarınıza boy gösterecek, stilinizi yeniden keşfedebilecek veya yalnızca zamanı takip edeceksiniz belki. Veya saatiniz kıyafetinize yakışarak moda anlayışınızı yansıtacak.
Trend her ne kadar akıllı telefon ise de akıllı telefonlarında saat özellikli olması saatin modasının geçmesini engellemektedir.
 
Saatlerin Modası Geçer Mi?

Akıllı telefonlar günümüz insanının vazgeçilmezi olsa da hem bir nevi bileklik takısı olan hem de şarj veya radyasyon sorunu çıkarmadan zaman bildiren kol saatinin güncel kalmaya devam etmesi bekleniyor.

Heck, Apple, Samsung ve diğer üreticiler kendi akıllı saatlerini satmaya başladı. Şimdi bu, saatlerin tarzın dışına çıkmadığına dair kesin bir işaret olarak algılanmalıdır. Ayrıca toplumun yarısı halen kol saati kullanmaktadır.

Saat Takmanın Faydaları

Size Zamanı Bildirir

Kol saati kullanımının getirdiği zamanı bilme imkanı sayesinde işler daha koordineli ve verimli yapılıyor.en iyi kol saati

Erkek Modası Aksesuarlarıdır

Görünüşünüz üzerinden kendinizi ifade edebilmenin bir yolunu arıyorsanız, bir kol saati takmak başlamak için mükemmel bir yer olabilir.
Bu küçük saatler özellikle erkekler için moda aksesuarları arasında oldukça özel bir yere sahiptir.
Sadece görünüşü için taktığınız ucuz bir biblo taşı değil, aynı zamanda sadece iyi görünen pahalı bir takı parçası da değildir.
Daha ziyade saat, size zaman tanıyan küçük bir cihazdır, bu nedenle açıkça ana hatları çizilmiş bir amaca sahiptir, bu da ciddiyet ve olgunluk havası verir.
Mesela bir takım elbise ve kravat kombinasyonu, bir iş adamının tam bir görünümünü verdiği için kol saati olmamasını  hayal etmek neredeyse imkansızdır.

Kol saati ayrıca erkeklerin moda aksesuarı olabilir

Hen iyi kol saati 2er hangi bir toplantı veya resmi bir etkinlik amaçlı giyinen bir erkeğin görünümünü iyi seçilmiş bir kol saati tamamlar.
Kadınların kendilerini ifade etmeleri ve kendilerine yakışacak kolyeler, yüzükler, küpeler, bilezikler gibi bir çok seçenekleri vardır. Erkekler için ise kendilerine yakışan kol saati dışında fazla bir seçeneği yoktur.

Koleksiyonerler için İyi Bir Malzemedir

Otomobil gibi birçok nadir şeylere benzer şekilde, saatler dünya çapında koleksiyon malzemesi olarak koleksiyonerler için bayağı popülerdir.
Bu insanlar nadir bir saat için çok fazla para ödemeye hazırlar, eğer özellikle eski ve klasik bir saate sahipseniz, bu saatten büyük bir kazanç imkanına sahip olabilirsiniz.
Saatlerin değeri el işçiliğine, tasarım ve değerli taşlarla süslenmesine bağlıdır. Bazı saatler (genellikle otomatik) değerlerini güzelce koruyabilir ve hatta birkaç yıl sonra daha değerli olabilir. Bir saatin hikayesinin olması da değerli olmasına sebep olabilir. Ancak bu her saat için böyle değildir. 

Olgunluk İmajı Verir

en iyi kol saatiYakışan kıyafetlerle uyum içindeki kol saati şıklığı temsil etmekle beraber toplumda konum elde etmeye de imkan sağlayabilir.
Dikkat çekici ve hayranlık uyandıran bir tarz ile uyumlu profesyonellik çağrıştıran bir kol saati takan birinin sorumluluk taşıyabilecek bir kişi olduğu düşünülür.

İşyerinde Size Yardımcıdır

Başlangıçta banal gibi gelebilir, ancak saat izlemek aslında iş gücünün yoğun akışına girdikten sonra zamanınızı daha iyi düzenlemenize yardımcı olabilir.
İster önemli toplantılar planlıyor olun ister bu toplantılardan bir tanesi bitene kadar ne kadar zaman kaldığını görmek için saatinizde dikkatli bir şekilde göz atın, bu saatlerden birine sahip olmak sizi çalışma gününüz boyunca gerçekten destekleyebilir.
Zamanın farkında olma yeteneği, yoğun çalışan bir yetişkinin sahip olması gereken çok önemli bir şeydir. Ve sadece kol saatiniz buna yardımcı olabilir.

Gerçek Bir İşlevsel Cihaz

Bazı kol saatleri de yalnızca zaman söylemekten çok daha fazlasını yapabilir. 
Örneğin, kronograf saati, normal bir saatle birleştirilmiş bir kronometre. Sık kullanılmayabilir ancak spor etkinlikleri sırasında çok faydalı olabilir.
Çoğu kronograf saatinde saatin üzerinde bazı teraziler bulunur. En popüler olan takometre ölçüsü, bir şeyin ne kadar hızlı hareket ettiğini bilmemize olanak tanır ve bir yarış otomobilin yolculuğu boyunca ne kadar hızlı ilerlediği gibi yolculuk mesafesinin ne olduğunu da tespit etme imkanı verir.
Dalgıç saati kol saatlerinin harika bir araç olmasının bir başka örneğidir. Dalgıç saatleri temel olarak yüksek bir su direncine sahiptir ve dalgıçlar tarafından su içinde kullanılmak üzere sağlam bir şekilde yapılmıştır.
Ayrıca, karanlık okyanusta  görünürlüğüne yardımcı olması için lümenleri vardır.
Son olarak, bazı saatlerde daha fazla işlev olarak özel teraziler var. Örnekleri pusula halkası ve slayt halkasıdır.en iyi kol saati 3
Pusula halkası, Kuzey, Güney, Doğu ve Batı yönlerini gösterebilen saatin üzerinde dönen bir çerçeve. Güneş’in yönünü kullanarak, yaklaşık konumlar halka tarafından belirlenebilir.Kaydırma kuralı, kullanıcılarının çarpma, bölme, karekök gibi hızlı bir şekilde birçok matematiksel hesaplamalar yapmalarını sağlar. Bu, çok yararlı ve aynı zamanda harika bir özel ölçektir!

Değerli Mücevherat Olarak Saat

Bazı saatlerin değeri saati süsleyen kıymetli taşların, saatin yapıldığı materyalin kalitesi ve tasarımın estetiği ile çok artar. Ayrıca iç mekanizması da saatin değerini belirler. Bu da kol saatlerin bazı insanlar için çok popüler olmasına ve bir meta olarak biriktirmelerine neden olur.

En iyi erkek kol saatinin sizin saatiniz olduğunu düşünüyorsanız bize fotoğraflarını çekip tanıtım yazısı yazıp gönderin, saatinizi en iyi saat adayı olarak yayınlayalım. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *